Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 16:14:48

Станом на 19 квітня ліквідувано 84419 квадратних метрів ямковості

19.04.2019   11:35Агенцiя

Станом на 19 квітня у Чернігівській області на автошляхах державного значення підрядні організації ліквідували 84419 квадратних метрів аварійних вибоїн.



З них 79022 кв.м ямковості - на дорогах міжнародного, національного та регіонального значення, 5397 кв.м - на дорогах територіального значення.
Це 769 км автошляхів державного значення.

Роботи з ямкового ремонту цього сезону вже розпочато на ділянках автошляхів (М,Н,Р):
- М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі
- М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ
- Н-07 Київ-Суми-Юнаківка
- Н-27 Чернігів-Мена-Сосниця-Грем'яч
- Н-28 Чернігів-Городня-Сеньківка
- Р-61 Батурин - Конотоп - Суми
- Р-65 КПП “Миколаївка” - Семенівка - Новгород-Сіверський - Глухів - КПП “Катеринівка”
- Р-67 Чернігів-Ніжин-Прилуки-Пирятин
- Р-69 Київ-Вишгород-Десна-Чернігів
- Р-82 Сосниця - Короп - /М-02/
- Р-83 Славутич-Любеч-Ріпки-/М-01/-Городня-/Н-28/-Сновськ-Корюківка-Семенівка- Костоборів-Чайкине-/Н-27/.

А також на окремих дорогах територіального значення.

Ямковий ремонт - це вимушений захід для усунення деформацій покриття, що виникли у післязимовий період. Він необхідний для забезпечення безпечного руху автотранспорту та захисту дорожнього одягу від подальшого руйнування. 

Також вже розпочато роботи з розшивки та герметизації тріщин на дорожньому покритті. Це один із заходів, який  дозволяє запобігти руйнуванню дорожнього покриття.Тріщину розкривають спеціальною машиною для обробки. Очищують та обезпилюють стиснутим повітрям. Прогрівають кромку за допомогою теплового списа з п’єзопідпалом. За допомогою плавильно-заливальної машини розігрівають мастику заповнюють нею тріщину. Далі відремонтовану залиту тріщину присипають цементом.

Станом на 19 квітня загерметизовано 9628 метрів погонних тріщин.
 

Останні новини Чернігівщини

За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11

За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.

Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43

Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.

Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21

Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.

Латвійська делегація на Чернігівщині оглянула проєкти відновлення 14:40

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів робочу зустріч із латвійськими партнерами. У складі делегації – представники МЗС і посольства Латвії, бізнесу.

У Чернігові обговорили нові можливості розвитку соціальних послуг за підтримки ПРООН 14:22

11 серпня у Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч заступника міського голови Сергія Фесенка з представниками Програми розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) в Україні — аналітикинею з розвитку соціальних послуг Наталією Осипенко та аналітиком з розвитку соціальних послуг Олександром Ковальчуком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини