У Чернігові приберуть ряд торговельних кіосків та інших незаконних споруд
Рішення про демонтаж 11-и тимчасових об’єктів прийняли на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 18 квітня.

Представники комунального підприємства "Муніципальна варта" продемонстрували фото перелічених об’єктів.
Серед них 5 металевих торговельних кіосків, частина з яких занедбані та не використовуються, інші встановлені без жодних дозвільних документів.
Також демонтують дерев’яні альтанки і металевий паркан на земельній ділянці, термін оренди якої закінчився і не продовжений. Представник власника попередньо надав згоду самостійно демонтувати ці споруди.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.
10 березня: цей день в Україні і світі 07:51
День 1476 Російська агресія - Day 1476 Russian aggression
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.