За нанесення тяжких тілесних ушкоджень - до в’язниці на майже 6 років
Прокуратурою підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння (ч. 1 ст. 121 КК України).
Подія трапилась у м. Чернігові, коли між двома компаніями молодих людей виник словесний конфлікт, який завершився бійкою.
Так, у ході нанесення один одному тілесних ушкоджень (в конфлікті приймало участь 6 молодиків), обвинувачений витягнув туристичного ножа та наніс своєму супротивнику не менше 7 ударів ним в область грудної клітки та попереку.
Згідно висновку експертизи, нанесені ушкодження відносяться до категорії тяжких тілесних з ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.
Наразі судовий розгляд за даним фактом закінчено. Прокурором надано достатні докази вини 27-річного чоловіка.
Як наслідок, вироком Деснянського районного суду м. Чернігова обвинуваченого визнано винуватим у вчиненні інкримінованого злочину та призначено покарання у виді 5 років 6 місяців позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.
Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.
У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58
З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.
Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10
В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.