В області готуються до відзначення чергової річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій
Питання підготовки та проведення в області цьогорічних заходів до Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні обговорили 16 квітня під час тематичної наради, яку провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.
Керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальні за проведення свята, поінформували про заплановані обласні заходи.
Зокрема, 8-9 травня у всіх населених пунктах Чернігівщини відбудуться меморіальні заходи, покладання квітів до пам’ятників, місць поховань загиблих захисників України.
Також до Дня пам’яті та примирення відбудеться зустріч керівництва області з ветеранами війни, жертвами нацистських переслідувань, представниками спілки воїнів-інтернаціоналістів, учасниками АТО/ООС.
Традиційно в навчальних закладах відбудуться уроки пам’яті та акція по виготовленню стилізованих маків.
Крім того, всі охочі зможуть оглянути в Чернігівському обласному молодіжному центрі виставку «Тріумф людини. Мешканці України, які пройшли нацистські концтабори». Інформаційно-просвітницькі стенди розповідають про українців, що були в’язнями німецьких концтаборів.
На завершення засідання Наталія Романова наголосила: потрібно докласти максимум зусиль, щоб поза увагою не залишився жоден ветеран Другої світової.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.