Упродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 4 пожежі
Упродовж минулої доби на території Чернігівської області виникло 3 пожежі у житловому секторі громадян та 1 в природних екологічних системах. Причинами загорянь послужило коротке замикання електромережі та необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
16 квітня о 19:45 до Служби порятунку "101" у Бобровицькому районі надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Ярославка, що за 12 км від районного центру.
Оперативно на місце пригоди прибуло відділення 15-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області та місцеві сільські вогнеборці. На той момент у веранді помешкання відбувалося інтенсивне горіння.
Спільними діями вогнеборців пожежу о 20:10 було локалізовано, а о 20:20 остаточно ліквідовано та не допущено розповсюдження вогню на житлові кімнати будинку. Причиною виникнення пожежі послужило коротке замикання електромережі.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.