У Чернігові відновили подачу тепла у дитсадки та школи
Опалювальний сезон 2018/2019 років для житлового сектору, бюджетних та інших установ офіційно завершився 9 квітня. Згідно нормативних документів, централізована подача тепла у будинки припиняється тоді, коли середньодобова температура зовнішнього повітря протягом 3 діб становить +8 градусів і вище. Цього показника у Чернігові досягнуто 8 квітня, це стало основою рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо припинення теплопостачання.
Тоді ж було прийняте рішення, що у дошкільних навчальних закладах опалення відключатимуть з 12 квітня. А у лікарнях та поліклініках відключення тепла проводитимуть відповідно до заявок керівників закладів за погодженням з управлінням охорони здоров’я міської ради.
Через прохолодну погоду останніх днів у міській раді сьогодні прийняли рішення про відновлення подачі тепла у дитячі садки до четверга включно, а можливо і до кінця тижня, повідомив заступник чернігівського міського голови Олександр Ломако. Що стосується шкіл, то сьогодні, 16 квітня, навчальні заклади також обігріватимуть протягом дня.
Стосовно опалення у багатоповерхівках жителі можуть звернутися за роз’ясненнями до теплопостачальних кампаній – «Тех-Нова» та «Облтеплокомуненерго», провівши збори мешканців. У разі надходження такої заявки, технічної можливості підключити будинок до тепла на короткий термін та згоди мешканців конкретного будинку із відповідними фінансовими затратами для відновлення теплопостачання, таке прохання може бути задоволене.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34
Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.
Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56
25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».
Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49
За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13
Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.
Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.