Тимчасова заборона руху транспорту через міст річки Віть
З 18 квітня цього року забороняється проїзд транспортних засобів мостом через річку Віть на автомобільній дорозі місцевого значення «О251303 Новгород-Сіверський – Бирине км 3 +120».
Дані обмеження вводяться у зв’язку з початком виконання робіт з капітального ремонту металевого мосту через річку Віть у Новгород-Сіверському районі.
Відтепер проїзд із сіл Бирине, Підгірне та Прокопівка до міста Новгород-Сіверський здійснюватиметься через місто Шостка Сумської області.
Управління капітального будівництва облдержадміністрації закликає водіїв взяти до уваги дану інформацію та планувати виїзд до місця призначення з урахуванням додаткового часу.
Про завершення ремонтних робіт та відновлення руху повідомлятиметься додатково.
З інформацією Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21
Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21
5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.
Внаслідок російських обстрілів на Чернігівщині пошкоджені житлові будинки: поліція документує наслідки ворожих атак 10:19
Ворожа армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину.
6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46
День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression