Відбулося засідання оргкомітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці
В Управлінні Держпраці у Чернігівській області проведено засідання організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
До складу оргкомітету увійшли представники Управління Держпраці у Чернігівській області, ДП «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці», управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації, Федерації профспілкових організацій Чернігівської області, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, правління Чернігівського обласного об’єднання організацій роботодавців.
Члени оргкомітету обговорили відповідний план заходів, розглянули внесені пропозиції. Крім того було опрацьовано низку організаційних питань стосовно організації заходів до Дня охорони праці: проведення відкритих уроків, лекцій, конкурсу Клуб веселих і кмітливих серед учнів професійних ліцеїв міста Чернігова, засідання «круглого столу» із соціальними партнерами та інших. Були визначені дати проведення заходів, розподілені обов’язки та обсяги робіт щодо їхньої підготовки.
Управління Держпраці у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.