Правоохоронцями викрито факти виробництва фальсифікованої алкогольної продукції відомих торгових марок
У ході розслідування кримінального провадження за фактом незаконного виготовлення, зберігання, транспортування та збуту алкогольної продукції з недоброякісної сировини викрито діяльність з незаконного виготовлення алкогольних напоїв з використанням брендів відомих торгових марок.
Як з’ясувалося, на території одного з домогосподарств міста Чернігова, в гаражному приміщенні налагоджено незаконне виготовлення алкогольних напоїв у тарі «bag-in-box». Також приміщення використовувалось для накопичення партій спирту та зберігання фальсифікату.
Виготовляли алкоголь під виглядом продукції «Пшенична», «Kvint», «Absolut», «Jack Daniel’s» та інші.
У ході досудового розслідування кримінального провадження, проведено 2 обшуки, у ході яких виявлено та вилучено 2300 л спирту, пластикові ємності із залишками рідини з характерним запахом спирту, автомобіль та інше. Всього вилучено ТМЦ на суму 937 тис грн.
Уcтановлено, що виготовлена з порушенням встановлених технологічних норм продукція реалізовувалася на території м. Києва та Чернігівської області, в роздріб та оптом.
Крім того, у кримінальному провадженні за аналогічним фактом, в ході проведеного 9 квітня обшуку вилучено 590 л незаконно виготовлених алкогольних напоїв, 130 пачок тютюнових виробів без марок акцизного податку та з маркуванням «duty free», а також автомобіль, який використовувався для здійснення незаконної діяльності.
Всього вилучено ТМЦ на суму 626 тис грн.
На даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчинених кримінальних правопорушень.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57
Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.
Безпека, харчування та підвезення: як школи Чернігівщини підготувалися до нового навчального року 12:55
Менш ніж за тиждень стартує новий навчальний рік. Як підготувалася до нього Чернігівщина, розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління освіти і науки ОДА Юрій Музика.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:51
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
27 серпня: цей день в Україні і світі 08:50
День 1646 Російська агресія - Day 1646 Russian aggression
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».