У Чернігові продовжує діяти міська програма з безкоштовного встановлення лічильників води
КП «Чернігівводоканал» на своїй сторінці в соцмережі «Facebook» щотижня публікує переліки адрес, за якими безкоштовно встановлює лічильники води. Як відомо, можливість оснастити свою квартиру лічильниками води БЕЗКОШТОВНО у Чернігові надає спеціальна міська програма.
Її повна назва - «Програма встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» (зі змінами). Розрахована на мешканців багатоквартирних будинків, які отримують субсидію на сплату комунальних послуг.
За інформацією комунального підприємства "Чернігівводоканал", від початку дії програми вже встановлений 5421 лічильник.
Для постановки на чергу заявник має надати:
довідку про склад сім’ї;
копію паспорту громадянина України (з пред’явленням оригіналу);
копію реєстраційного номера облікової картки платника податків (з пред’явленням оригіналу);
копію правовстановлюючих документи на житло (з пред’явленням оригіналу);
отримувачі субсидії (не власники квартири) одночасно з заявою мають надати документи та їх копії, що підтверджують родинний зв’язок з власником такого житлового приміщення (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, копію паспорта громадянина України). Також члени сім’ї отримувача субсидії (власники квартири) мають надати письмову згоду на участь в Програмі останнього та встановлення приладів обліку у житловому приміщенні що є їх власністю (Додаток до рішення міської ради « 27 » вересня 2018 року № 34/VII – 5).
Прийом заяв від громадян щодо включення до «Програми встановлення засобів обліку гарячого та холодного водопостачання мешканцям міста Чернігова на 2017-2020 роки» проводиться в приміщенні абонентського відділу КП «Чернігівводоканал» за адресою: м. Чернігів, вул.Київська, 14А.
Довідки та консультації з цього питання можна отримати за телефоном в Чернігові: 0-800-50-50-51 дод."3" (в тональному режимі).
За інформацією КП «Чернігівводоканал», для встановлення у 2019 році закуплені якісні лічильники від одного з провідних світових виробників приладів обліку води – міжнародної групи Sensus (Німеччина, Словаччина). Поки що приладів достатньо.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Чернігівські важкоатлети вибороли медалі на Кубку України 10:20
У Луцьку з 23 до 28 лютого відбувається Кубок України з важкої атлетики, де чернігівські важкоатлети вдало виступили та здобули нагороди різного гатунку:
На Чернігівщині засуджено двох військовослужбовців за порушення правил поводження із боєприпасами, внаслідок чого травмовано чотирьох малолітніх дітей 10:19
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону двох військовослужбовців визнано винними у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 414 КК України (порушення правил поводження із боєприпасами, що заподіяло тілесні ушкодження кільком особам).
Надзвичайні події в області за останню добу 10:17
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
2 березня: цей день в Україні і світі 08:15
День 1468 Російська агресія - Day 1468 Russian aggression
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.