Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 10:13:21

Прокурором повідомлено про підозру чоловіку, який погрожував посадовцям знищенням їх майна

10.04.2019   08:20Агенцiя

Начальником Коропського відділення Бахмацької місцевої прокуратури повідомлено про підозру 46-річному чоловіку у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 350 КК України (погроза знищення майна службової особи, застосованої до неї з метою припинення діяльності службової особи) та ст. 195 КК України (погроза знищення майна шляхом підпалу, з реальними підставами побоюватися здійснення цієї погрози).

Події мали місце в смт Короп.

Чоловік підкидав у приватні господарства голови Коропської селищної ради та депутату Чернігівської обласної ради пластикові пляшки з бензином.

До пляшок були прикріплені записки з погрозами знищення майна шляхом підпалу, якщо посадовці не виконають вимоги щодо звільнення з посади директора Коропської ЗОШ I-III ім. Т.Г. Шевченка.

Крім того, в один із днів підозрюваний спалив біля двору голови Коропської селищної ради автомобільну шину та підкинув записку: «Або Ти, або Директор школи». Депутату ж підкинув цеглину з запискою, в якій висловив погрозу знищення особистого майна шляхом підпалу, так як останній не виконав умови щодо звільнення з місця роботи директора школи.

Досудове розслідування триває.

З метою встановлення всіх обставин події проводяться слідчі (розшукові) дії.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини