Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 3 лютого, 01:58:49

КП "Міськсвітло" придбало нову техніку для обслуговування мереж

09.04.2019   12:54Агенцiя

У Чернігові комунальне підприємство «Міськсвітло» технічно обслуговує понад 16 тисяч одиниць світлоточок, електромережі зовнішнього освітлення міста, протяжністю 586,65 км, а також 63 світлофорних об'єкти та 6,5 тис. дорожніх знаків.


Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко сьогодні, 5 квітня, передав колективу підприємства ключі від нової автотехніки, яка нещодавно була придбана за кошти міського бюджету.

Для виконання ремонтно-будівельних робіт і робіт з експлуатації мереж зовнішнього освітлення та світлофорних об'єктів придбано новий автогідропідіймач ТК – IV AGP 18 шасі Iveco Daily 60C15D. А для потреб адмінперсоналу - легковий автомобіль FIATQUBO. Загалом на підприємстві тепер 16 одиниць автотранспорту.

- Нова техніка була придбана через систему Prozorro, має всі запчастини європейського виробника, а збірка - київського підприємства. Такий підйомник дуже необхідний для КП «Міськсвітло», тому що підприємство обслуговує 16030 світлоточок по місту, а фактично навіть і більше таких об’єктів. Наразі на підприємстві працює 4 таких підйомника. Хоча місту необхідно ще хоча б одну 50-метрову вишку. Це надасть можливість у разі потреби обслуговувати багатоповерхові будинки у напрямку протипожежної безпеки, - сказав Владислав Атрошенко та додав, що це питання фінансово може бути вирішеним тільки у разі економічного зростання країни. – Сьогодні комунальні підприємства: «Міськсвітло», «Зеленбуд», «АТП-2528» та ЖЕКі працюють із тих тарифів, які сплачують люди. Водночас люди не можуть більше платити, оскільки їхні доходи цього не дозволяють.

Крім того, міський голова наголосив, що усі електромережі міста на сьогодні повністю зношені за віком, й потребують заміни, а для цього необхідні великі фінансові вкладення. А щоб частково вирішити ці питання, чернігівці повинні відповідальніше ставитися до сплати за спожиті послуги.

- Якщо заборгованість людей буде зростати, місто взагалі не зможе нікуди рухатися, - підкреслив Владислав Атрошенко.

Директор КП «Міськсвітло» В’ячеслав Николенко зазначив, що практично 99% роботи підприємства складають роботи на висоті, оскільки всі обслуговуючі мережі знаходяться зверху. Тому придбання нового підіймача - дуже необхідне, дозволить працівникам ефективніше виконувати свою роботу. До прикладу, найвищі опори розташовані на в’їзді до міста з київського напряму та на Красній площі. Раніше для того, щоб їх обслуговувати, техніка замовлялася на інших підприємствах.

Міський голова також поспілкувався з колективом КП «Міськсвітло», оглянув майстерні та технічні приміщення, в яких працюють робітники. Наразі підприємство має 48 працівників: 8 – адмінапарат; 6 – загальновиробничий персонал; 34 – виробничий персонал.

- Звичайно підприємство потребує покращення побутових умов праці, це зокрема, організація душової, вбиральні та роздягальні. Майстерня теж потребує ремонту, наразі вже розроблений відповідний проект, але його вартість – 4,5 млн грн. Така вартість нам не під силу, але ми його відкоригуємо і те, що в наших можливостях, буде зроблено, - запевнив Владислав Атрошенко.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.