Органами прокуратури вживаються заходи щодо повернення незаконно переданої земельної ділянки площею 2 га
У ході вивчення стану дотримання вимог земельного законодавства встановлено, що рішенням Бобровицької міської ради у червні 2018 року затверджено проект землеустрою та передано у власність фізичній особі земельну ділянку площею 2 га вартістю 230 тис грн для ведення особистого селянського господарства.
Проте земельна ділянка розташована за межами населеного пункту і в комунальну власність органу місцевого самоврядування не передавалась.
Враховуючи положення Земельного кодексу України, право розпоряджатися нею наділено Головне управління Держгеокадастру в Чернігівській області.
У зв’язку з цим, місцевою прокуратурою з метою захисту інтересів держави місцевою пред’явлено позов про визнання рішення органу самоврядування недійсним та скасування державної реєстрації права власності.
Наразі Бобровицьким районним судом відкрито провадження у справі.
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Ветеран війни з Прилуччини повернувся до роботи завдяки підтримці служби зайнятості 14:10
Після демобілізації з лав ЗСУ та повернення до цивільного життя ветеран війни з Прилуччини Валентин Соляник отримав нову можливість для професійної реалізації. Знайти роботу йому допомогли фахівці служби зайнятості у співпраці з місцевим роботодавцем.
Поліцейські Чернігівщини викрили групу зловмисників, які у СІЗО налагодили шахрайську схему заволодіння грошовими коштами громадян 13:06
Слідчі поліції Чернігівської області за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань, відділу протидії кіберзлочинності, співробітників Державної установи «Чернігівський слідчий ізолятор» та СБУ, під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури припинили діяльність злочинного угрупування, яке налагодило шахрайську схему із заволодіння грошима громадян.
У січні-лютому 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 1,9 мільярдів гривень податків та зборів 12:36
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-лютий 2026 року надійшло 1,9 млрд грн від сплати податків і зборів.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:03
Протягом минулої доби зареєстровано 14 небезпечних подій, а саме: 14 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
16 березня: цей день в Україні і світі 08:17
День 1482 Російська агресія - Day 1482 Russian aggression