Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 03:12:51

Жінку обвинувачено у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень, що потягли смерть потерпілого

08.04.2019   08:20Агенцiя

За процесуального керівництва Чернігівської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК України (умисне спричинення тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого).

В ході досудового розслідування встановлено, що 01.10.2018, в період часу з «16» год. «20» хв. до «23» год. «30» хв., обвинувачена, 1959 року народження, перебуваючи в одному з житлових будинків по вул. 21 Вересня, у м. Чернігові, діючи умисно, з метою умисного спричинення тяжких тілесних ушкоджень, усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, в ході конфлікту, що виник з мотивів особистих неприязних відносин до потерпілого, нанесла останньому не менше одного удару лезом ножа в область живота, чим спричинила тілесні ушкодження у вигляді колото-різаної рани, що кваліфіковано судово-медичним експертом як тяжке тілесне ушкодження за ознакою небезпеки для життя і має прямий причинний зв’язок з настанням смерті потерпілого.

За час досудового розслідування не встановлено обставин, які б пом’якшили або обтяжили покарання обвинуваченої.


Довідково: відповідно до санкції ч. 2 ст. 121 КК України, обвинуваченій загрожує покарання, у разі визнання її судом винною, у виді позбавлення волі до 10 років.


Чернігівська місцева прокуратура

 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини