Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 00:27:52

Міграційні процеси в області у 2018 році. ДОВІДКА

05.04.2019   11:48Агенцiя

Міграційні процеси є одним із важливих чинників формування чисельності й складу населення, які впливають на різні сторони соціально-економічного життя регіону.

У 2018 році в Чернігівській області зафіксовано 34883 випадки міграційних переміщень: кількість прибулих становила 16500 осіб, кількість вибулих – 18383 особи. У результаті чисельність населення області зменшилася на 1883 особи (1,9 особи в розрахунку на 1000 наявного населення). В обласному центрі, а також у Носівському, Прилуцькому та Чернігівському районах спостерігався міграційний приріст населення.

У межах області змінили своє місце реєстрації 10705 осіб. Причому переважав рух із сільської місцевості в міські поселення, внаслідок чого кількість міських жителів збільшилася на 108 осіб.

На формування від`ємного сальдо міграції в цілому в області значною мірою вплинула міжрегіональна міграція: упродовж 2018 року з інших регіонів України прибуло 5572 особи, вибуло – 7464 особи. Найбільш активним міграційний обмін був із м.Києвом та Київською областю (59% усіх мігрантів у міжрегіональному потоці). Це обумовило найбільше міграційне скорочення населення області (на 2247 осіб).

Найменша частка міграційних переміщень припадає на міждержавний обмін мігрантами, який у 2018 році забезпечив лише 1% усієї валової міграції. Кількість іммігрантів та емігрантів була майже однаковою (відповідно 223 та 214 осіб).

Частка мігруючих жінок традиційно вища за частку чоловіків (57% проти 43%). Найбільш активно мігрувало населення у віці 20–24 роки (понад 13% усіх міграційних переміщень).


Головне управління статистики у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини