Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 17:36:19

Прикордонники виявили контрабандні сигарети у конструктивних особливостях трьох автівок

01.04.2019   07:41Агенцiя

В пунктах пропуску на державному кордоні України співробітники Держприкордонслужби під час заходів контролю виявили транспортні засоби, конструктивні особливості яких порушники використали для прихованого переміщення тютюнової продукції.

Прикордонники Чернігівського загону виявили сховки із сигаретами у двох українців. На оформлення у пункти пропуску «Нові Яриловичі» та «Славутич» прибули два транспортні засоби «Фольксваген» та «Рено», під керуванням громадян України.

В обох випадках наші співвітчизники облаштували тайники в багажнику та в салоні автівок, де намагалися приховати 360 та 330 пачок сигарет відповідно. На правопорушників було встановленим порядком складено протоколи, а самі порушники позбулися контрабандного тютюну.

А прикордонники Мукачівського загону виявили громадянина Румунії, який  спробував перемістити через кордон тютюнові вироби. У пункт пропуску «Солотвино» іноземець прибув автомобілем «Фольксваген» румунської реєстрації та прямував  на виїзд з України.

Беручи до уваги усі ризики щодо наявності заборонених до переміщення через державний кордон предметів, прикордонники направили автівку на поглиблений огляд. Під час перевірки правоохоронці виявили в запасному колесі 230 пачок тютюнових виробів. В результаті чого чоловік позбувся не тільки контрабандного тютюну, а й своєї автівки на загальну суму майже 65 тисяч гривень.

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини