Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 04:37:45

Ніжинський район: локалізовано пожежу на полігоні побутових відходів

01.04.2019   07:22Агенцiя

30 березня о 15:03 до Служби порятунку "101" у м Ніжин надійшло повідомлення про те, що на полігоні твердих побутових відходів КП "Виробниче управління комунального господарства", який знаходиться за адресою м. Ніжин, вул. Прилуцька виникла пожежа окремими осередками на площі близько 7 га (загальна площа 15 га).


На місце події оперативно було направлено два відділення рятувальників 16-ї Державної пожежно-рятувальна частини УДСНС України у Чернігівській області та пожежні команди з двох військових частин.

Спільними діями о 17:10 пожежу на площі 7 га локалізовано. Ліквідовано загорання на площі 1,5 га. 

Всього до гасіння  пожежі було залучено 17 чоловік та 5 одиниць техніки, з них від УДСНС  8 чоловік  особового складу та 2 одиниці техніки.

Також на місці події працювала оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області.

Ймовірна причина  пожежі необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

Гасіння триває.


УДСНС України у Чернігівській області

 

Останні новини Чернігівщини

Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46

Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24

У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.

Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58

Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.

Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58

У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини