В Чернігові поліція затримала виборця, який намагався винести бюлетень з дільниці
Пенсіонер свої дії мотивував небажанням ні за кого голосувати й надірвав бюлетень.
Члени дільничної виборчої комісії помітили, як виборець заховав бюлетень під курточку і намагався вийти з приміщення для голосування. Комісія звернулася по допомогу до поліцейського, який затримав порушника.
Виборець пояснив поліції, що не хоче ні за кого голосувати й тому порвав свій бюлетень. Наразі чоловіка направили на обстеження на предмет алкогольного сп’яніння.
Інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 158-1 Кримінального кодексу України (викрадення чи приховування виборчого бюлетеня).

Поліція Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.
Безбар’єрність як стандарт: досвід закладів культури Чернігівщини 09:07
Про розвиток безбар’єрності в культурній сфері області говорили сьогодні на брифінгу в медіацентрі Чернігівської ОВА.