Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 серпня, 04:27:25

Чернігів: рятувальники ліквідували пожежу будівлі Національної лотереї "Золотий Кубок"

29.03.2019   14:43Агенцiя

28 березня о 09:38 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу будівлі Національної лотереї "Золотий Кубок" в м. Чернігові по проспекту Перемоги, 9.

За викликом до місця події прибуло 4 відділення пожежно-рятувальних підрозділів міста. На час їх прибуття дах та приміщення в середині будівлі були охоплені полум’ям. Вогнеборці о 10:13 локалізували та о 10:33 остаточно ліквідували пожежу.

Наразі причина пожежі та завдані збитки встановлюються. Жертв та постраждалих немає.

На місці події працює дослідно-випробувальна лабораторія та оперативна група Управління ДСНС України у Чернігівській області. По факту пожежі розслідування проводять правоохоронні органи.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини