Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 10 квітня, 11:47:24

Ярмаркували школярі у Прилуках

28.03.2019   08:55Агенцiя

Прилуцька міськрайонна філія Чернігівського обласного центру зайнятості провела ярмарок професій, на який завітало понад 900 старшокласників.

Мета заходу - допомогти школярам обрати затребувану на сучасному ринку праці професію. За словами фахівців служби зайнятості, сьогодні на ринку праці не вистачає «робочих рук». Найбільший попит - на робітників будівельної галузі, промислового виробництва, з обслуговування та експлуатації технологічного устаткування, працівників торгівлі та сфери послуг.

Зокрема, бракує водіїв, трактористів, токарів, слюсарів, електрогазозварників, електромонтерів, а також продавців, кухарів, швачок. Серед працівників з вищою освітою роботодавці сьогодні активно шукають інженерів різної кваліфікації, айтішників, а також бухгалтерів.
У холі Прилуцького професійного ліцею розгорнулося справжнє студентське містечко.

25 навчальних закладів  презентували свої напрями навчання та проводили майстер-класи. Старшокласники мали можливість ознайомитися з професіями медика, вчителя, інженера, прикордонника, лісника, агронома,  дизайнера, програміста тощо.

Десь літав квадрокоптер та їздила швидкісна машинка баггі на  радіокеруванні, в іншій частині зали  дівчата і хлопці в білих халатах на ділі демонстрували, як правильно робити укол, масаж, виміряти тиск, а на сцені студенти весело й оригінально заявляли про себе під час творчих виступів.

У локації служби зайнятості школярі отримували інформацію про світ професій та проходили комп’ютерне тестування на визначення професійної спрямованості і таким чином дізнавалися, яку професію краще обрати, щоб стати затребуваними та успішними на ринку праці. Адже вірний професійний вибір – гарантія  вдалої кар’єри.

Тим же, хто не встиг пройти профтест, фахівці радиди самостійно скористатися онлайн платформою з профорієнтації на офіційному сайті Державної служби зайнятості. 

Одночасна презентація навчальних закладів в одному місці та безпосереднє спілкування з представниками навчальних закладів та студентами, кваліфіковані відповіді на запитання - все це допоможе зробити свідомий професійний вибір. Саме на це очікують організатори заходу.
                        
                                                                      

Обласний центр зайнятості

Останні новини Чернігівщини

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем біля с. Мньов викрито правопорушника з 12 кг незаконно добутої риби 11:37

Дев’ятого квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками національної поліції та прикордонного загону Чернігівщини викрито правопорушника із забороненими знаряддями лову.

Владислав Атрошенко попросив чернігівців на Пасхальні свята і в поминальні дні утриматися від масових зібрань

Владислав Атрошенко попросив чернігівців на Пасхальні свята і в поминальні дні утриматися від масових зібрань 11:16

9 квітня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради окремо обговорили питання щодо відзначення у місті Пасхальних свят та поминальних днів в умовах зростаючого поширення COVID-19.

Проблемні питання карантинних та обмежувальних заходів відпрацювали у режимі відео-селектору з районами та містами

Проблемні питання карантинних та обмежувальних заходів відпрацювали у режимі відео-селектору з районами та містами 11:03

Актуальні питання протидії поширенню коронавірусу Covid-19 розглянули сьогодні на селекторній нараді, яку провів заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван з керівниками районів та ОТГ, керівниками медичних установ.

Чернігівські волонтери посилили захист медичного персоналу  військового госпіталю захисними екранами для обличчя

Чернігівські волонтери посилили захист медичного персоналу військового госпіталю захисними екранами для обличчя 10:36

Волонтери Чернігівщини, які надавали військовим допомогу ще від початку російсько-української війни, з власної ініціативи пропонують і надають допомогу й нині, коли під загрозою коронавірусної інфекції COVID 19 знаходиться вся Україна.

Піар за рахунок міського бюджету

Піар за рахунок міського бюджету 10:21

Кажуть, до своєї мети треба йти впевнено, бо ціль завжди виправдовує всі засоби. Особливо тоді, коли йдеш до такої мети, як результат на виборах, а особливо в Україні, та ще й у Прилуках.