Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 23:03:32

У Чернігові обговорили нормативно-правові аспекти діяльності ОТГ у сучасних умовах

27.03.2019   11:31Агенцiя

27 березня у м.Чернігів відбулася регіональна платформа з вироблення політики в сфері місцевого самоврядування в регіональному відділенні Асоціації міст України на тему: «Нормативно-правові аспекти діяльності об’єднаних територіальних громад у сучасних умовах. Проблемні питання реалізації повноважень органами місцевого самоврядування».

У заході взяли участь Народні депутати України Олександр Кодола та Анатолій Євлахов.

Захід відкрив Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

«Децентралізація - це стратегічно розумна та більш менш правильна реформа, яку треба довести до кінця. Двовладдя, яке сьогодні ще діє по всій території України - є нонсенсом. Якщо Обласні державні адміністрації на розгляд питань по розподілу коштів у громади не кличуть самих представників з цих же самих громад – це дивно», - підкресли у своєму виступі він.

Він звернувся до Народних депутатів України і попросив обговорити на своїх рівнях цю ситуацію і вирішити ситуацію двовладдя на територіях громад.

У свою чергу Народні депутати України зазначили, що вони відкриті до взаємодії з органами місцевого самоврядування та окремо зупинилися на впливі Верховної ради України на удосконалення нормативно-правової бази діяльності ОТГ та їх повноважень.

В межах заходу присутні обговорили проблемні питання реалізації повноважень органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації, проблемні питання розподілу додаткової дотації переданих з державного бюджету видатків та утримання закладів освіти, охорони здоров’я територіальних громад Чернігівської області, впровадження енергозберігаючих технологій в системі теплозабезпечення комунальних установ територіальних громад.

Останні новини Чернігівщини

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє

З 6 квітня в Україні забороняється ходити більш ніж по двоє 13:33

З понеділка, 6 квітня, в Україні забороняється рухатися групками більше ніж 2 осіб, гуляти у парках та ходити у громадських місцях без маски.

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах

Нехтування правилами пожежної безпеки призводить до пожеж в природних екосистемах 13:15

Незважаючи на застереження рятувальників громадяни нехтують правилами пожежної безпеки, спалюючи листя‚ суху траву та інші рослинні залишки на присадибних ділянках, сільгоспугіддях та відкритих територіях, що призводить до виникнення пожеж.

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом тижня вилучено майже 80 кг незаконно добутої риби зі збитками понад 17 тис.грн 12:44

За сім днів з 26 березня по 2 квітня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 37 порушень Правил рибальства.

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів

Забезпечено проїзд на 595 км автошляхів 12:29

Станом на 03.04.2020 року у Чернігівській області на автомобільних дорогах загального користування державного значення ліквідовано 52479,6 квадратних метрів ямковості.

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області

В ОДА обговорили шляхи підтримки харчових підприємств області 11:24

В Чернігівській облдержадміністрації відбулась робоча зустріч з керівниками підприємств харчової промисловості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини