Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 2 лютого, 19:30:50

До адміністративної відповідальності притягнуто ряд колишніх посадовців

25.03.2019   08:47Агенцiя

У разі припинення діяльності особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, Законом України «Про запобігання корупції» передбачено подання двох видів декларацій: перед звільненням та після звільнення.

Відповідно до абзацу 1 ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.

Особи, які припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані наступного року після припинення діяльності подати в установленому порядку декларацію за минулий рік (абзац 2 ч. 2 ст. 45 Закону).

Однак дотепер деякими суб’єктами декларування не виконуються вимоги антикорупційного закону щодо необхідності вчасного подання декларацій під час припинення своєї діяльності.

Відтак, за невиконання передбаченого Законом обов’язку, прокурором доведено вину трьох посадовців, а саме: колишнього очільника районної державної лікарні ветеринарної медицини, інспектора одного з районних відділень поліції, а також спеціаліста сільської ради у Борзнянському районі.

На кожного із правопорушників накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Робота на вказаному напрямі триває.


Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22

Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року

156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19

Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути

На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01

До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40

Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.

Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37

1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.