Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 09:54:13

Кермо та алкоголь не сумісні

25.03.2019   08:42Агенцiя

На трасі міжнародного значення М-01 патрульні виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння. В обох випадках авто їхали з порушеннями Правил дорожнього руху, чим і привернули до себе увагу охоронців порядку.

Перший випадок стався близько опівночі в селі Сираї. Патрульні зупинили автомобіль Opel Vectra, за кермом якого перебував 31-річний житель Козелецького району. Чоловік був з явними зовнішніми ознаками алкогольного сп’яніння. Він погодився пройти тест за допомогою приладу «Drager». Результат виявився позитивним.

Поліцейські склали на водія адміністративний протокол за ст. 130 (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Другого правопорушника патрульні зупинили на 77-му кілометрі близько п’ятої ранку. Цього разу це був житель міста Носівка. Водій ВАЗ-21013 також мав ознаки алкогольного сп’яніння. Після проходження тесту за допомогою алкотестеру виявилося, що в його крові 1,6 проміле.

Громадянин отримав від інспекторів протокол за тією ж статтею – 130 КУпАП. В обох випадках матеріали будуть скеровані до суду.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).