Робоча нарада по питанню видалення аварійних дерев на території лісового заказника місцевого значення "Ялівщина"
У зв’язку із надходженням до Державної екологічної інспекції у Чернігівській області звернення директора КЗ РЛП «Ялівщина» та інших небайдужих громадян, стосовно наявності значної кількості сухих аварійних дерев на території лісового заказника місцевого значення «Ялівщина», що перебуває під охороною КП «Зеленбуд» Чернігівської міської ради, 22 березня, Інспекцією ініційовано та проведено робочу нараду за участю секретаря Чернігівської міської ради, представників КП «Зеленбуд» таДепартаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.

Начальником Інспекції Леонідом Бурковським було висвітлено проблему, заявлену в зверненнях, і запропоновано алгоритм дій та шляхи вирішення даного питання.
Зокрема, було запропоновано провести комісійне обстеження насаджень на території лісового заказника «Ялівщина», площею 6,2 га, із залученням представників Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА, Чернігівської міської ради, науковців та громадських організацій. В найближчий термін передбачити виділення коштів з природоохоронних фондів міста та області для знесення вражених і сухих дерев.
На другому етапі - переоформити охоронні зобов’язання та положення про об’єкти природно-заповідного фонду з КП «Зеленбуд» на Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради. В свою чергу, таке вирішення питань було запропоновано і представником Департаменту екології та природних ресурсів.
Пропозиції начальника Інспекції прийняті всіма присутніми на нараді.
Останні новини Чернігівщини
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.
29 січня: цей день в Україні і світі 08:29
День 1436 Російська агресія - Day 1436 Russian aggression
2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21
Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).
Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26
З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.