Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 березня, 13:07:15

Чернігівці про усі проблемні питання благоустрою можуть повідомляти в міський Контакт-центр

23.03.2019   09:31Агенцiя

У Чернігові на виконання доручення міського голови Владислава Атрошенка активно прибирається міська територія після зимового періоду. До цієї роботи залучені усі комунальні підприємства міста.

Так, КП «АТП-2528» щоденно для прибирання міста випускає спеціалізовану техніку: дорожній пилосос «Глобус», трактори зі щітками, навантажувачі, самоскиди. Автомобілям допомагають вантажники та прибиральники, які підмітають тротуари, переходи і зупинки. За чистоту та порядок біля житлових багатоповерхових будинків відповідають комунальні ЖЕКи, а також ОСББ та інші приватні обслуговуючі підприємства.

Про будь-які порушення правил благоустрою, про аварійні ситуації, а також про інші проблемні ситуації у місті чернігівці можуть повідомляти, зателефонувавши до міського Контакт-центру за номером 0800-50-93-50 (безкоштовно й цілодобово).

До прикладу, з початку цього року міський Контакт-центр прийняв 22 тисячі таких повідомлень від чернігівців, щодня надходить близько 250-280 дзвінків. Серед найпроблемніших питань – неналежний санітарний стан прибудинкової території, встановлення незаконних споруд та рекламних вивісок, нанесення незаконних написів на спорудах, стихійна торгівля на вулицях міста.

Нагадуємо, що звернення від мешканців приймаються як в усній формі (через телефонний дзвінок), так і через офіційний сайт контакт-центру або мобільний додаток до нього -  «Call-центр CityOn. Чернігів».

Крім того, мешканці можуть до своєї заяви прикріпити світлини, на яких зображене порушення правил благоустрою. Це дозволяє операторам наглядно оцінити вид та ступінь порушення, а також визначити його локацію.

Як уже повідомлялося, у місті триває процес оформлення договірних відносин між ОСББ, житлово-комунальними підприємствами та міським Контакт-центром. Це дозволить покращити результат реагування обслуговуючих підприємств на звернення громадян. Наразі такі договірні відносини вже оформлені з 52 організаціями.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього»

У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29

27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».

Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26

25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха

Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23

Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.

 Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини

Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03

Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.

 На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59

Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини