Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 04:56:00

Завершення опалювального сезону 2018-2019 років у Чернігові буде не раніше 10 квітня

21.03.2019   13:56Агенцiя

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко цього тижня на розширеній нараді наголосив, що за умов теплої погоди установи Чернігова будуть опалюватися менше. Хоча у медичних закладах та у дитячих садочках це не застосовуватиметься.

- Якщо буде тепло на вулиці, і якщо є така можливість, то хоча б на вихідних та у нічний час потрібно зменшувати опалення, щоб забезпечити економію, але без шкоди для здоров’я, особливо дітей. У решті закладів, якщо є така можливість, подивіться, - сказав міський голова.

Якщо середньодобова температура повітря становитиме +8 градусів по Цельсію, у житлових будинках опалення відключать орієнтовно 10 квітня, хоча традиційно опалювальний сезон триває до 15 квітня.

Рішення про завершення опалювального сезону 2018-2019 років в місті Чернігові попередньо розглядатиметься на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.


Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ