Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 13 квітня, 21:53:07

Голова обласної ради відвідав автомобільний пункт пропуску "Сеньківка"

20.03.2019   08:50Агенцiя

Враховуючи те, що вже п’ятий рік на сході триває збройна боротьба за незалежність і цілісність України, а також той факт, що Чернігівщина теж безпосередньо межує із Російською Федерацією і має з нею 224 км спільного кордону, голова обласної ради Ігор Вдовенко взяв для себе за правило періодично бувати у прикордонних районах Придесення.

За словами очільника найвищого представницького органу області, такі поїздки дозволяють тримати руку на пульсі подій і вчасно реагувати на всі виклик та загрози, адже захист інтересів держави і безпека нашої прикордонної області залежить не тільки від професійності воїнів у зелених беретах, а й від співпраці і підтримки з боку органів місцевого самоврядування та громадян.

Сьогодні, 19 березня, Ігор Вдовенко відвідав автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» та обговорив із прикордонниками ситуацію, що склалась на північних рубежах нашої області щодо забезпечення дотримання режиму державного кордону та прикордонного режиму.

Під час огляду КПП обговорювались ключові аспекти забезпечення надійного захисту та збереження стабільної обстановки на державному кордоні України в умовах сьогодення, а також актуальні питання протидії незаконній міграції в межах контрольованих прикордонних районів.

У ході розмови наголошувалось і на особливостях здійснення прикордонного контролю і пропуску через державний кордон України осіб, транспортних засобів, вантажів та іншого майна, а також виявлення і припинення випадків незаконного їх переміщення.


Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 89 нових випадків COVID-19

Виявлено 89 нових випадків COVID-19 21:34

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 13 квітня в області зафіксовано 89 нових випадків COVID-19.

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною

У Чернігові почали вакцинацію китайською вакциною 16:58

13 квітня у Чернігові почали робити щеплення вакциною китайського виробництва CoronaVac. Як відомо, до міста привезли 3400 доз цього препарату для ефективної боротьби із коронавірусною інфекцією.

Конкурси на посади державної служби відновлено

Конкурси на посади державної служби відновлено 16:50

Ці та інші питання державної служби розглядалися 13 квітня 2021 року під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації «Законодавство у сфері державної служби: існуючі процедури та новели» в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма

Депутатський контроль за діяльністю влади - дієва демократична норма 16:16

Фракція «Наш край» у Чернігівській обласній раді направила звернення до голови обласної ради з пропозицією зміцнення контрольних функцій в облраді через посилення діяльності депутатських фракцій, що не брали участь у формуванні керівного складу облради, в сферах свободи слова, протидії корупції і бюджетної політики.

В області триває комплекс весняно-польових робіт

В області триває комплекс весняно-польових робіт 12:10

Цьогорічний посів ярих сільськогосподарських культур (прогноз майже 1 млн 33 тис. га) розпочато на три тижні пізніше 2020 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини