Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 11 липня, 04:18:19

Німецькі журналісти спілкувались із представниками "Єдиної родини Чернігівщини"

19.03.2019   09:58Агенцiя

Об’єктивно, неупереджено та правдиво розповісти світовій спільноті про події на сході України: з такою метою відбулася вчора, 18 березня, зустріч німецьких медійників з чернігівськими родинами загиблих на сході країни бійців.

За словами журналіста німецького щотижневика «Die Zeit» Аліси Бота, український досвід потрібний іншим країнам. Особливо такий, як на Чернігівщині, коли об’єднаних горем людей єднають подальші спільні справи.

— Ідея написати про долі загиблих бійців виникла випадково під час відвідин Херсону. Побачена там Алея Героїв надихнула для створення такого матеріалу. Розумію, що це дуже відповідально. Але люди саме через такі історії мають пам’ятати, що зовсім поруч ведуться військові дії. Наша розмова не про політику, а про героїв, які за незалежність та цілісність своєї країни віддали власне життя, — зазначила німецька журналістка.

Під час спілкування закордонні гості також дізналися про створення та діяльність громадської організації «Єдина родина Чернігівщини». Її голова Микола Шанський наголосив, що «тут немає полковників, учителів чи артистів, є лише матері, батьки, дружини та сестри». Головне — члени організації не дають залишитися один одному сам-на-сам зі своїм горем. Вони постійно співпрацюють з волонтерами та допомагають бійцям на передовій.

Присутні на зустрічі батьки сподіваються: історії їхніх синів, що будуть надруковані у Німеччині, донесуть широкому загалу трагічність подій на сході України.

Останні новини Чернігівщини

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання

Колегія Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації провела засідання 14:59

9 липня на засіданні Колегії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації говорили про проведену роботу у першому півріччі 2020 року, зокрема про результативність співпраці з громадськими організаціями.

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку

Здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку 13:20

Моніторинговою групою у складі працівників Департаменту національного превентивного механізму Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Олександра Малого, Максима Побережнюка та громадського монітора Лариси Шумної здійснено повторний моніторинговий візит до гауптвахти Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку.

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень

За реагування військової прокуратури Чернігівського гарнізону до бюджету повернуто понад 1 мільйон гривень 12:44

У 2019-2020 роках Квартирно-експлуатаційним відділом м. Чернігова та одним з приватних підприємств, зареєстрованим у м. Київ, укладено договори про відшкодування вартості теплової та електричної енергії, спожитої в процесі надання послуг з харчування військовослужбовців.

АНОНСИ ПОДІЙ