Скеровано до суду обвинувальний акт за фактом відкритого заволодіння чужим майном
За належного процесуального керівництва Прилуцькою місцевою прокуратурою Чернігівської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного нанесення легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткочасний розлад здоров’я потерпілого та грабежу, тобто відкритого заволодіння чужим майном.
Подія трапилась 5 лютого 2018 року по вул. Миру, 11094 в смт. Ладан, Прилуцького району.
Як було встановлено, 69-річний обвинувачений, під час спільного відпочинку з потерпілою, розпиваючи спиртні напої умисно, наніс потерпілій 2 удари кулаком в обличчя, чим заподіяв останній легкі тілесні ушкодження, що спричинили короткочасний розлад здоров’я, крім того маючи умисел на відкрите заволодіння чужим майном, з метою незаконного збагачення відкрито заволодів телефоном жінки, після чого з місця вчинення злочинів зник, розпорядившись майном потерпілої на власний розсуд.
За скоєне особі загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 4 років.
Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Останні новини Чернігівщини
Продовжуємо працювати над посиленням сталості мобільного зв’язку: Сергій Зенченко здійснив робочі виїзди до громад 09:20
Минулого тижня у громадах Чернігівського та Ніжинського районів працював заступник голови ОДА Сергій Зенченко.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 08:38
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.