Олександр Мисник привітав танкістів Сіверської бригади
До Гончарівського, з району проведення Операції Об’єднаних сил повернулися військові 1-ї окремої танкової Сіверської бригади. У містечку їх зустріли рідні та друзі, командування ОК «Північ», представники обласної влади та громади Чернігівщини.
Голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник передав військовим сертифікат на покращення матеріально-технічного оснащення вартістю 100 тисяч гривень.
— Завдяки підтримці керівництва держави, реформи армії, започаткованої Президентом України Петром Порошенком, на Чернігівщині продовжується розбудова військових частин, їх модернізація, забезпечення сучасними зразками озброєння, — наголосив він.
Серед 500 інфраструктурних проектів, включених до Плану перспективного розвитку Чернігівської області на 2019-2021 роки, є і проекти Сіверської бригади.
— Згідно з Планом, ми побудуємо 11 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників у Чернігові, Десні, Ічні і Гончарівському, — підкреслив голова ОДА.
1-ша окрема танкова бригада з березня 2014 року бере участь у відбитті російської агресії. За мужність, високий професіоналізм та вірність військовій присязі значна кількість військовослужбовців танкової бригади удостоєна державних нагород.
Учасники зустрічі вшанували пам’ять 39 танкістів, полеглих за свободу і незалежність України, хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу Слави.
Олександр Мисник передав рідним загиблих відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції».
Посмертно нагороджені:
— заступник командира бойової машини Рябий Віталій Вікторович;
— командир танку Мансуров Андрій Сергійович;
— командир танку Мірошниченко Петро Олександрович.
— Під час візиту до Чернігова Президент України відзначив велику самовіддачу військовослужбовців нашої Сіверської бригади, які виконують надважливі військові завдання у зоні проведення Операції об’єднаних сил, — зазначив голова ОДА.
Крім того, Олександр Мисник вручив почесні відзнаки службовцям військової частини А 1815.
Відомчі нагороди Збройних Сил України танкістам вручив командувач військ ОК «Північ» генерал-лейтенант Володимир Кравченко.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).