Вогнеборці ліквідували 12 пожеж, 9 з яких виникло у природних екосистемах
Упродовж минулої доби підрозділи Управління ДСНС України у Чернігівській області 12 разів залучались до гасіння пожеж, 9 з яких виникло у природних екологічних системах.
Слід зазначити, що внаслідок необережності громадян у поводженні з вогнем виникли загоряння сухої рослинності у Козелецькому, Чернігівському, Куликівському районах та м.Чернігів на загальній площі понад 10 га.
Лише з початку березня на Чернігівщині через людську недбалість, необережність у поводженні з вогнем, а також внаслідок спалювання сміття й минулорічних залишків сухої рослинності виникло більше 30 пожеж в природних екологічних системах, внаслідок дії вогню одну особу травмовано.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Найбільше він любив людей і небо: у Ніжині відкрили меморіальну дошку Герою України Данилу Мурашку 17:20
Сьогодні у Ніжині відбулося відкриття меморіальної дошки на честь нашого земляка, Героя України, легендарного військового льотчика, майора Данила Мурашка. Встановлено її на вулиці, яка віднедавна гордо носить його ім’я.
Результат Драгера — 2,25 проміле: патрульні відсторонили від керування нетверезого водія 16:36
Нещодавно патрулюючи вулицею Федора Уманця, за порушення ПДР інспектори зупинили автомобіль Mercedes-Benz 200 D.
Формуючи культуру пам’яті: у Чернігові відбулася зустріч із представницями ГО «Вшануй» 16:13
19 червня в Чернігівській міській раді відбулася робоча зустріч із Катериною Даценко та Єлизаветою Плескачовою — представницями громадської організації «Вшануй», яка займається розвитком культури пам’яті в Україні та популяризацією загальнонаціональної хвилини мовчання.
Понад 3,1 млн грн надійшло до місцевого бюджету за адміністративні послуги, надані землевпорядниками Чернігівщини з початку 2026 року 15:44
З початку поточного року землевпорядники Чернігівської області спрямували до загального фонду місцевого бюджету 3,101 млн грн за надані населенню адміністративні послуги з питань ведення Державного земельного кадастру.
Через отримані травми загинула пасажирка: повідомлено про підозру водію, який керував автомобілем напідпитку 15:10
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру 51-річному жителю Прилуцького району Чернігівської області у порушенні правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння, що спричинило смерть потерпілого (ч. 3 ст. 286-1 КК України).