Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 02:09:33

Чернігівською місцевою прокуратурою повернуто 25 га земель, вартістю 1,5 млн. грн.

12.03.2019   08:35Агенцiя

Рішенням Чернігівського районного суду від 21.02.2019 задоволена заява заступника керівника Чернігівської місцевої прокуратура в інтересах держави в особі: Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області, про встановлення факту припинення права постійного користування земельною ділянкою землекористувачем, площею 25 га, розташованої на території Довжицької сільської ради Чернігівського району, наданої для ведення особистого селянського (фермерського) господарства.

Відповідно до державного акту землекористувачу надана у постійне користування земельна ділянка площею, 25,0 га на території Довжицької сільської ради для ведення селянського (фермерського) господарства.  Нормативна грошова оцінка вказаної земельної ділянки склала 1,5 млн. грн.

Землекористувач 05.05.2006 помер і вказана земельна ділянка замість того, щоб приносити прибуток, стояла бездоглядною та заростала чагарниками та деревами.

Саме невизначеність із суб'єктом права користування на земельну ділянку, що перебувала у користуванні попереднього користувача, який помер, виключала можливість належним чином здійснювати повноваження уповноваженого органу, яким є ГУ Держгеокадастру у Чернігівській області, щодо розпорядження зазначеною земельною ділянкою.

З огляду на вищезазначене, суд вважав за необхідне заявлені вимоги прокурора задовольнити та повернути земельну ділянку вказаному державному органу.


Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.