Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 листопада, 18:59:36

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

11.03.2019   14:32Агенцiя

Триває моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ.

За 10 тиждень 2019 року в області захворіло 4050 осіб, з них 2598 дітей, рівень захворюваності нижче епідпорогу на 66,9%. Госпіталізовано 89 осіб, з них 63 дітей (70,8%).

По м. Чернігову захворіло 1556 осіб, з них дітей - 1142, рівень захворюваності нижче епідемічного порогу на 57,8%.

На звітному тижні перевищення епідемічного рівня захворюваності на грип та ГРВІ в районах та містах області не зареєстровано.

З початку епідсезону вірусологічною лабораторією методом ПЛР досліджено 113 зразків біологічного матеріалу, із них 64,6 % позитивних результатів із домінуванням вірусів грипу типу А(Н1N1).

З початку епідсезону зареєстровано 11 летальних випадків від грипу (Бахмацький, Борзнянський, Городнянський, Менський, Семенівський райони та м.Чернігів).

Вакциновано проти грипу 3305 осіб, в т.ч. 1112 дітей.

Ситуація знаходиться на контролі ДУ «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України».
 

Останні новини Чернігівщини

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині

Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року

У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07

Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.

 Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів

Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03

Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.

За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12

13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини