Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 липня, 17:04:10

Відбулись навчання щодо відпрацювання дій із забезпечення публічної, пожежної та техногенної безпеки під час проведення виборів

09.03.2019   13:54Агенцiя

7 березня на території спортивного комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області, що поблизу с. Новий Білоус Чернігівського району відбулись спільні тактико-спеціальні навчання.


Підрозділи Національної, патрульної поліції, ДСНС, Національної гвардії та спецпризначенці відпрацювали дії із забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод та безпеки громадян, а також з ліквідації можливих пожеж, надзвичайних подій під час проведення виборів Президента України. Загалом залучались понад 200 співробітників.

Навчання відбувались у кілька етапів, зокрема були змодельовані наступні ситуації: неправомірна передача коштів за голосування, виявлення підозрілої валізи, намагання групи громадян із застосуванням сили увірватися до приміщення виборчої дільниці, виникнення пожежі, а також блокування групою громадян під’їзних шляхів до виборчої дільниці під час транспортування бюлетенів після закінчення голосування.

Від Управління ДСНС України у Чернігівській області були задіяні піротехнічний, кінологічний підрозділи, радіаційно-хімічного захисту, відділення пожежно- та аварійно-рятувальних робіт. Крім того, у навчаннях взяли участь керівники міського та районних відділів і секторів У ДСНС в області.

Завдання, що ставилися перед задіяними підрозділами відпрацьовані у повному обсязі. Відповідні тактико-спеціальні навчання відбудуться на наступному тижні в кожному районі області.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку

Відбувся конкурс на посаду директора дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "ДИВОСВІТ" 16:28

У обласній державній адміністрації відбувся заключний етап конкурсного відбору на посаду директора Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «ДИВОСВІТ» Чернігівської обласної ради.

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету 16:22

2 липня відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового

У Прилуках відкрито кімнату-експозицію Олега Кошового 13:01

Карантин вносить свої обмеження в роботу кожного закладу, кожної організації, да і в життя кожної людини. Але не залежно ні від чого хочеться працювати і щось творити.

Витрати населення області. ДОВІДКА

Витрати населення області. ДОВІДКА 12:45

За підсумками проведеного вибіркового обстеження умов життя домогосподарств, сукупні витрати одного домогосподарства в області у 2019 році становили в середньому 9996 грн на місяць, що на 9% більше, ніж у 2018 році.

Моніторингові дослідження якості води

Моніторингові дослідження якості води 12:39

За результатами досліджень мікробіологічні показники якості поверхневих водойм відповідають вимогам нормативних документів.