Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 грудня, 19:14:03

На Чернігівщині рідше офіційно реєструють купівлю-продаж нерухомості

06.03.2019   13:43Агенцiя

На Чернігівщині за 2018-й рік зареєстрували 10 842 правочини, пов’язані із нерухомим майном. Зокрема, 10 123 – від приватних нотаріуси і 719 – від державних. З них, 6416 – це купівля-продаж квартир та житлових будинків.

Міністерство юстиції України опублікувало регіональні звіти про роботу державних та приватних нотаріусів по регіонам України за 2018-й рік.

Окрім того, також нотаріуси нашого регіону зареєстрували 5982 правочини щодо відчуження земельних ділянок. Саме купівля-продаж землі здійснювалася у 4341-му випадку.

Але найбільш популярними видами документів є засвідчення права на спадщину. Торік разом державні та приватні нотаріуси Чернігівщини видали таких паперів -49 544. Варто зауважити, що практично у всіх видах документообігу, пов’язаного із нерухомістю, в нашому регіоні надають перевагу саме приватникам, але це не стосується оформлення спадщини. Тут якраз левову частку посвідчують саме державні нотаріуси (27 425).

Окрім цього, до 2018-го року в Чернігівській області спостерігалася тенденція до збільшення кількості зареєстрованих правочинів щодо купівлі-продажу нерухомості. Наприклад, за 2017-й таких укладено 7424. Торішнє зменшення фахівці пов’язують із введенням наприкінці 2018-го Фондом держмайна нового оцінного модулю та запровадження платної реєстрації звітів з оцінки майна, що призвело до суттєвого здорожчання процедури оформлення.

Останні новини Чернігівщини

Нова назва ЧНТУ -

Нова назва ЧНТУ - "Чернігівська політехніка". ДОКУМЕНТ 18:23

Відповідно до наказу МОНУ від 10.12.2019 № 1532 Чернігівський національний технологічний університет перейменовано у Національний університет «Чернігівська політехніка».

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія

Відтепер гаряча вода повинна подаватись споживачам не нижче 50 градусів Цельсія і не вище ніж 75 градусів Цельсія 18:04

Уряд затвердив сьогодні відповідні правила надання послуги з постачання гарячої води, а також типові договори.

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно

Щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській ЗОШ № 7. Офіційно 17:58

Державна установа «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України» повідомляє щодо спалаху вірусного гепатиту А в Чернігівській загальноосвітній школі № 7.

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019

У Сновській громаді реалізували третій проєкт за рахунок бюджету участі-2019 17:55

В рамках проєкту «Безпечне харчування» для Сновського навчально-виховного комплексу придбали меблі та обладнання для їдальні на суму більше 80 тис.грн, йдеться на сайті громади.

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія”

“Музика кіно” у виконанні оркестру “Філармонія” 17:48

Більше за нього номінувався на “Оскар” лише Волт Дісней. Двадцять чотири “Греммі”, п’ять “Оскарів”, сім кінопремій Британської академії, шість “Еммі”, чотири “Золотих Глобуси”... Саме його саундтрек до “Зоряних воєн” названий Американською академією кіномистецтва кращою музикою для кіно всіх часів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини