Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 00:44:19

На Чернігівщині рідше офіційно реєструють купівлю-продаж нерухомості

06.03.2019   13:43Агенцiя

На Чернігівщині за 2018-й рік зареєстрували 10 842 правочини, пов’язані із нерухомим майном. Зокрема, 10 123 – від приватних нотаріуси і 719 – від державних. З них, 6416 – це купівля-продаж квартир та житлових будинків.

Міністерство юстиції України опублікувало регіональні звіти про роботу державних та приватних нотаріусів по регіонам України за 2018-й рік.

Окрім того, також нотаріуси нашого регіону зареєстрували 5982 правочини щодо відчуження земельних ділянок. Саме купівля-продаж землі здійснювалася у 4341-му випадку.

Але найбільш популярними видами документів є засвідчення права на спадщину. Торік разом державні та приватні нотаріуси Чернігівщини видали таких паперів -49 544. Варто зауважити, що практично у всіх видах документообігу, пов’язаного із нерухомістю, в нашому регіоні надають перевагу саме приватникам, але це не стосується оформлення спадщини. Тут якраз левову частку посвідчують саме державні нотаріуси (27 425).

Окрім цього, до 2018-го року в Чернігівській області спостерігалася тенденція до збільшення кількості зареєстрованих правочинів щодо купівлі-продажу нерухомості. Наприклад, за 2017-й таких укладено 7424. Торішнє зменшення фахівці пов’язують із введенням наприкінці 2018-го Фондом держмайна нового оцінного модулю та запровадження платної реєстрації звітів з оцінки майна, що призвело до суттєвого здорожчання процедури оформлення.

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.