Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 17:18:48

Перше засідання організаційного комітету

06.03.2019   10:21Агенцiя

4 березня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річного ювілею видатного українського письменника та громадського активіста Пантелеймона Куліша під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка. До складу увійшли представники громадські, науковці, освітяни.


Враховуючи вагомий внесок Пантелеймона Куліша у розвиток української літератури, у культурне та суспільно-політичне життя України, Верховною Радою України прийнято Постанову «Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша», комітет вніс ряд пропозицій до плану заходів з підготовки та відзначення 200-річного ювілею П. Куліша в місті Ніжині.

Під час заходів заплановано провести в Ніжинькому Державному університеті імені Миколи Гоголя міжнародну конференцію, ознайомчі лекції, читання творів Пантилеймона Куліша, а також виставки в загально-освітніх закладах міста та екскурсії.

Присутні члени висловили свої пропозиції щодо відзначення пам’ятної дати.

За результатами засідання оргкомітету та враховуючи пропозиції які були надані, вирішили що в Ніжині святкові заходи будуть проходити 02-03 жовтня 2019 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко наголосив на важливості належної підготовки до відзначення 200-річного ювілею Пантелеймона Куліша та зауважив, що вирішити завдання, поставлені Президентом України, можливо лише за умови тісної співпраці органів місцевого самоврядування та громадськості.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

З державного бюджету упереджено стягнення понад 1 мільйона гривень

З державного бюджету упереджено стягнення понад 1 мільйона гривень 14:53

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення порушення інтересів держави у ході розгляду судами справ за позовами інших осіб.

Поліція затримала водія, який напідпитку збив двох дівчат і втік

Поліція затримала водія, який напідпитку збив двох дівчат і втік 14:48

Співробітники Прилуцького відділу поліції затримали чоловіка, який сів п'яним за кермо Форда, збив на пішохідному переході двох дівчат 20-ти років та ще й намагався втекти разом зі своїм пасажиром.

Чернігів: на перехресті Доценка/Космонавтів з 17 серпня - дорожні роботи з перекриттям руху автотранспорту

Чернігів: на перехресті Доценка/Космонавтів з 17 серпня - дорожні роботи з перекриттям руху автотранспорту 14:42

У Чернігові з 8.00 год. 17 серпня по 22.00 год. 4 вересня на перехресті вул.Доценка та вул.Космонавтів проводитимуть комплекс ремонтних робіт. На цій ділянці відповідно до проєктного рішення облаштовуватимуть, зокрема, круговий рух автотранспорту.

Зафіксовано 20 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 20 нових випадків захворювання COVID-19 14:40

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину суботи 15 серпня в області виявлено 20 нових випадків COVID-19.

“Jazz-Куліса vol.XIV” – повтор на прохання глядачів

“Jazz-Куліса vol.XIV” – повтор на прохання глядачів 11:39

14 серпня джаз-бенд “BissQuit” і Анастасія Міляєва знову представили глядачам проєкт “Jazz-Куліса vol.XIV”.