Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 18:23:45

Перше засідання організаційного комітету

06.03.2019   10:21Агенцiя

4 березня відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 200-річного ювілею видатного українського письменника та громадського активіста Пантелеймона Куліша під головуванням заступника міського голови Ігора Алєксєєнка. До складу увійшли представники громадські, науковці, освітяни.


Враховуючи вагомий внесок Пантелеймона Куліша у розвиток української літератури, у культурне та суспільно-політичне життя України, Верховною Радою України прийнято Постанову «Про відзначення 200-річчя з дня народження Пантелеймона Куліша», комітет вніс ряд пропозицій до плану заходів з підготовки та відзначення 200-річного ювілею П. Куліша в місті Ніжині.

Під час заходів заплановано провести в Ніжинькому Державному університеті імені Миколи Гоголя міжнародну конференцію, ознайомчі лекції, читання творів Пантилеймона Куліша, а також виставки в загально-освітніх закладах міста та екскурсії.

Присутні члени висловили свої пропозиції щодо відзначення пам’ятної дати.

За результатами засідання оргкомітету та враховуючи пропозиції які були надані, вирішили що в Ніжині святкові заходи будуть проходити 02-03 жовтня 2019 року.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко наголосив на важливості належної підготовки до відзначення 200-річного ювілею Пантелеймона Куліша та зауважив, що вирішити завдання, поставлені Президентом України, можливо лише за умови тісної співпраці органів місцевого самоврядування та громадськості.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Обсяг роботи військових лікарів Чернігівщини вражає

Обсяг роботи військових лікарів Чернігівщини вражає 18:12

Вже десятки років у Чернігові функціонує 407-ий військовий госпіталь. Тисячі військовослужбовців гарнізону та області, ветерани військової служби та цивільне населення скористалися послугами медичного закладу та звертаються й донині.

Чернігів вперше прийняв міжнародний фестиваль

Чернігів вперше прийняв міжнародний фестиваль "JAZZ BEZ" 17:49

Кочуючий світом Міжнародний фестиваль сучасної імпровізаційної музики «JAZZ BEZ» 12 грудня вперше в своїй історії завітав до Чернігова.

В Ніжині поліція викрила підпільну нарколабораторію

В Ніжині поліція викрила підпільну нарколабораторію 15:50

Поліція Чернігівщини затримала у Ніжині групу чоловіків, які забезпечували наркотиками не лише мешканців міста, а й жителів усієї області. Затриманим світить до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії

Вшанували ліквідаторів Чорнобильської трагедії 15:45

Традиційно в Україні 14 грудня вся спільнота вшановує героїв-ліквідаторів Чорнобильської трагедії, завдяки мужності яких вдалося приборкати цю страшну аварію.

Визначили переможців конкурсу

Визначили переможців конкурсу "Кращий студент Чернігівщини" 15:37

У Міському Палаці культури ім.В.Радченка 12 грудня відбувся конкурс "Кращий студент Чернігівщини". Тут зібралися студенти та ті, хто прийшов підтримати претендентів на перемогу.