Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 12 грудня, 16:14:40

Майже п’ята частина сховищ та протирадіаційних укриттів в області не готові приймати людей. ВІДЕО

04.03.2019   09:25Агенцiя

Майже п’ята частина сховищ та протирадіаційних укриттів в області не готові приймати людей. Про це UA: Чернігів розповів директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергій Болдирев.


За його словами, з 498 об’єктів, що є на обліку, не готові 109.

Це сховище Чернігівського пологового будинку, розраховане на 100 людей, каже Валентин Лисенко, провідний фахівець з питань цивільного захисту закладу.  За його словами, у сховищі є все необхідне для того, щоб люди могли прожити тут 2 доби.

Тут є протипожежний бак, насоси та витяжка. Також респіратори, протигази, на випадок завалу – кирки та лопати.

Це аптечка для першої долікарської допомоги. Ось тут розташована вентиляційна система. Повітря до сховища потрапляє з вулиці, його очищають фільтри. Мобільного зв’язку тут немає, замість нього – два стаціонарних телефони. Щоб зв’язатися із пологовим будинком та міською мерЕжею. Є радіо та запасний вихід. Скільки всього в області сховищ та укриттів, розповідає директор департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев.

«Ось таких сховищ у нас на обліку перебуває 153. Загалом, це 498 – сховищ і протирадіаційних укриттів. Із 498, які у нас є, 109 вони не готові.»

Це приміщення колись було сховищем фабрики музичних інструментів.

Сховища такого типу призначені для працівників підприємств, які у момент небезпеки перебувають на роботі. Для жителів багатоквартирних будинків є найпростіші укриття, тобто підвали. В області їх близько двохсот тисяч, у Чернігові – 999.

Перевіряють та прибирають такі приміщення раз на півроку.


Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків

Чернігівщина планове завдання з призову виконала на 100 відсотків 15:19

Загалом з Чернігівщини, згідно планового завдання, на військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань відправили понад 470 призовників.

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах

Суспільне оновлює ранкове мовлення в регіонах 14:57

За підтримки міжнародних партнерів Суспільне розпочало дослідження аудиторії в регіонах, щоб оцінити власні програми регіонального мовлення та їхню відповідність запитам аудиторії.

Антимонопольним комітетом накладено на

Антимонопольним комітетом накладено на "Чернігівгаз" штраф - 13 млн грн 14:40

АМКУ оштрафував 16 облгазів на 278 млн грн та зобов’язав порушників здійснити перерахунок побутовим споживача.

Названі переможці

Названі переможці "Футбольної Сіверщини – 2019" 14:28

Головна футбольна подія року, в рамках якої вшанували кращих представників чернігівського футболу - "Футбольна Сіверщина – 2019" відбулась 11 грудня.

Восьмі

Восьмі "Розумовські зустрічі" зібрали експертів з усієї України та із закордону 14:17

Близько 80 науковців, освітян, представників органів влади, громадськості, в тому числі з Білорусі, Польщі, США та різних куточків України зібралися сьогодні у Чернігові на традиційну міжнародну науково-практичну конференцію «Розумовські зустрічі».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини