Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 травня, 22:40:08

Рятувальники доводять керівникам об'єктів освіти заходи щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час виборчої кампанії

02.03.2019   08:50Агенцiя

28 лютого та 1 березня фахівці Носівського районного підрозділу УДСНС України у Чернігівській області взяли участь у нарадах з керівниками об'єктів освіти щодо забезпечення пожежної та техногенної безпеки під час виборчої кампанії.

Враховуючи, те що у деяких населених пунктах виборчі дільниці розташовані безпосередньо в приміщеннях навчальних закладів, рятувальники провели з освітянами протипожежні інструктажі, нагадали послідовність дій у разі виникнення пожежі, а також алгоритм ліквідації загорянь за допомогою первинних засобів пожежогасіння.

Крім того, надзвичайники звернули увагу на необхідність приведення у належний стан на виборчих дільницях шляхів евакуації, електромереж, систем протипожежного захисту і водопостачання, забезпечення первинними засобами пожежогасіння тощо.

На завершення заходів фахівці Служби порятунку відповіли на запитання, які виникали в ході спілкування, а також обговорили з освітянами спільні питання проведення профілактично-роз'яснювальної роботи серед учнівської молоді з безпеки життєдіяльності.


УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії

У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22

У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.

За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20

У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.

На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27

Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків

Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16

Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:14

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини