Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 10 грудня, 07:31:48

Жодних рішень про молодь без молоді

27.02.2019   11:01Агенцiя

26 лютого відбулася зустріч з ініціативною групою з приводу створення молодіжно консультативно-дорадчого органу при Ніжинській міській раді за участі секретаря міської ради Валерія Салогуба.


Присутні обговорювали адвокаційний проект "Молодіжній раді в Ніжині бути!", автори якого Анжеліка Тимченко та Катерина Шекера. Проект реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в рамках програми "Громадянське суспільство задля демократії та прав людини в Україні" у співпраці з ГО "Мережа Ініціативної Молоді".

Заступник міського голови Алєксєєнко Ігор Володимирович зауважив, що 28 грудня на пленарному засіданні  49 чергової сесії Ніжинської міської ради депутати прийняли рішення «Про створення комунального закладу Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області». На розгляд чергової 52 сесії Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання буде винесений проект рішення «Про утворення консультативно-дорадчого органу Молодіжна рада Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади», розроблений для розв’язання проблем, пов’язаних з активізацією участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.
Метою діяльності даної ради є сприяння залученню молоді до процесу прийняття рішень, що стосуються формування міської політики з питань, що впливають на життя міста, набуття досвіду роботи в органах місцевого самоврядування. Це забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання та успішної суспільно-політичної діяльності.

Протягом року Ініціативна група по створенню Молодіжної ради опрацьовувала досвід успішної роботи подібних консультативно-дорадчих органів інших міст, положення та статути, її члени брали участь у розробці типового Положення про створенню молодіжних консультативно-дорадчих органів під час громадських обговорень у стінах Міністерства молоді та спорті України. Спільно працюючи, членами Ініціативної групи був розроблений проект «Молодіжній раді в Ніжині бути» та був фінансово підтриманий ПРООН по програмі "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" у співпраці з гормадською організацією "Мережа Ініціативної Молоді". В рамках проекту була організована поїздка до м.Чернігова для знайомства з новоствореною Чернігівської міської молодіжною радою, відбулися зустрічі у стінах виконавчого комітету Ніжинської міської ради з депутатом Харківської молодіжної ради та членом Запорізької молодіжної ради, а також пройшли ряд заходів з презентаціями можливих варіантів співпраці на рівні «молодь-влада» у Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді з моніторингом думки студентської та учнівської молоді у ніжинських навчальних закладах з метою активізації молодіжної громади та залучення активістів до роботи над розвитком міста.

Присутні депутати підтримали ініціативну молодь та побажали в майбутній роботі, щоб молодіжна рада була дієвою, мала комунікації і постійний зв'язок з Ніжинською міською радою.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Визначені кращі практики волонтерства серед молоді Чернігівщини

Визначені кращі практики волонтерства серед молоді Чернігівщини 15:05

Переможці поділилися секретами свого успіху, атмосфера була чудовою, час сплив непомітно. Наскільки ж вражає те, що кожного дня роблять звичайні люди, від щирого серця аби допомогти іншим та розбудовувати громаду! Хочеться подякувати усім, хто займається волонтерством у будь-яких сферах за вогонь у їх серцях, незламність силу духу, творчість та креатив.

Підсумки обласного фотоконкурсу

Підсумки обласного фотоконкурсу "Я – такий як ти!" 14:34

«Творці краси і добрих справ…». Саме так ми можемо сказати про авторів та учасників, які представили свої світлини цього річ, творчих особистостей, яких не здолала хвороба.

Упродовж минулого тижня рятувальники 40 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники 40 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 13:41

Упродовж минулого тижня з 2 по 9 грудня щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 187 чоловік особового складу, 59 одиниць основної та спеціальної техніки.

Коли жага до наркотиків затьмарює розум: патрульні вже вдруге виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння

Коли жага до наркотиків затьмарює розум: патрульні вже вдруге виявили водія з ознаками наркотичного сп’яніння 13:38

Кілька днів тому до управління патрульної поліції надійшов висновок з обласного наркологічного диспансеру про те, що 35-річний водій, якого патрульні поліцейські доставили до медзакладу для проходження огляду, дійсно перебував у стані наркотичного сп’яніння.

Кордон за тиждень. Офіційно

Кордон за тиждень. Офіційно 13:26

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини