Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 00:27:15

Жодних рішень про молодь без молоді

27.02.2019   11:01Агенцiя

26 лютого відбулася зустріч з ініціативною групою з приводу створення молодіжно консультативно-дорадчого органу при Ніжинській міській раді за участі секретаря міської ради Валерія Салогуба.


Присутні обговорювали адвокаційний проект "Молодіжній раді в Ніжині бути!", автори якого Анжеліка Тимченко та Катерина Шекера. Проект реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в рамках програми "Громадянське суспільство задля демократії та прав людини в Україні" у співпраці з ГО "Мережа Ініціативної Молоді".

Заступник міського голови Алєксєєнко Ігор Володимирович зауважив, що 28 грудня на пленарному засіданні  49 чергової сесії Ніжинської міської ради депутати прийняли рішення «Про створення комунального закладу Ніжинський міський молодіжний центр Ніжинської міської ради Чернігівської області». На розгляд чергової 52 сесії Ніжинської міської ради Чернігівської області VII скликання буде винесений проект рішення «Про утворення консультативно-дорадчого органу Молодіжна рада Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади», розроблений для розв’язання проблем, пов’язаних з активізацією участі молоді у соціальному, культурному та громадському житті Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.
Метою діяльності даної ради є сприяння залученню молоді до процесу прийняття рішень, що стосуються формування міської політики з питань, що впливають на життя міста, набуття досвіду роботи в органах місцевого самоврядування. Це забезпечить створення передумов для їх особистісного, професійного зростання та успішної суспільно-політичної діяльності.

Протягом року Ініціативна група по створенню Молодіжної ради опрацьовувала досвід успішної роботи подібних консультативно-дорадчих органів інших міст, положення та статути, її члени брали участь у розробці типового Положення про створенню молодіжних консультативно-дорадчих органів під час громадських обговорень у стінах Міністерства молоді та спорті України. Спільно працюючи, членами Ініціативної групи був розроблений проект «Молодіжній раді в Ніжині бути» та був фінансово підтриманий ПРООН по програмі "Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні" у співпраці з гормадською організацією "Мережа Ініціативної Молоді". В рамках проекту була організована поїздка до м.Чернігова для знайомства з новоствореною Чернігівської міської молодіжною радою, відбулися зустрічі у стінах виконавчого комітету Ніжинської міської ради з депутатом Харківської молодіжної ради та членом Запорізької молодіжної ради, а також пройшли ряд заходів з презентаціями можливих варіантів співпраці на рівні «молодь-влада» у Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді з моніторингом думки студентської та учнівської молоді у ніжинських навчальних закладах з метою активізації молодіжної громади та залучення активістів до роботи над розвитком міста.

Присутні депутати підтримали ініціативну молодь та побажали в майбутній роботі, щоб молодіжна рада була дієвою, мала комунікації і постійний зв'язок з Ніжинською міською радою.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю

Останні новини Чернігівщини

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 18:56

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає”

“Герої не вмирають! Україна пам’ятає” 18:52

Всесвітньо відомий оперний співак, соліст Паризької національної опери, Герой України Василь Сліпак, рятуючи побратимів, загинув від кулі снайпера 29 червня 2016 року поблизу Луганського на Донеччині. 20 лютого 2017 року указом Президента України йому було присвоєно звання “Герой України” (посмертно).

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів

На Чернігівщині Прем’єр-міністр Олексій Гончарук провів нараду щодо протидії незаконній вирубці лісів 18:47

20 лютого відбулася робоча поїздка до Чернігівської області Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою обласної ради Ігорем Вдовенком він вивчав стан справ у лісогосподарській сфері.

У чернігівських школах відновлюється освітній процес

У чернігівських школах відновлюється освітній процес 18:43

Управління освіти міської ради повідомляє про завершення додаткових канікул для школярів Чернігова.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.