Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 лютого, 13:08:07

Судитимуть чоловіка, який намагався перемістити через кордон 18 частин вогнепальної нарізної зброї

27.02.2019   07:22Агенцiя

Слідчим відділом УСБУ у Чернігівській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом закінченого замаху на контрабанду частин вогнепальної нарізної зброї, а саме його переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю (ч. 2 ст. 15 ч. ст. 201 КК України).

Слідством встановлено, що в червні 2018 року, користуючись сервісом безкоштовних оголошень «OLX», обвинувачений отримав від одного з користувачів мережі пропозицію передати до Республіки Білорусь частини вогнепальної нарізної зброї.

Реалізуючи свій злочинний умисел, спрямований на контрабанду зброї, зловмисник приховав її частини до саморобного картонного тубусу, який передав пасажиру рейсового автобусу сполученням «Чернігів-Гомель».

Виконавши усі дії, направлені на контрабанду, злочин не було завершено  у зв’язку з виявленням та вилученням правоохоронцями 18 частин вогнепальної нарізної зброї у зоні митного контролю.
   
Наразі досудове розслідування стосовно 49-річного чоловіка завершено, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Останні новини Чернігівщини

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень

ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01

Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.

Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49

Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.

 Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність

Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45

Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин

Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43

У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.

У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41

У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».