У Чернігові запустять новий автобусний маршрут та змінять ряд інших
За відповідне рішення проголосували члени виконавчого комітету Чернігівської міської ради.
Зміни стосуються деяких маршрутів до приміських дач, скасування маршрутів, які вже кілька років не функціонують, а також запровадження нового автобусного маршруту:
- автобусний маршрут №22-с до села Рівнопілля відтепер відправлятиметься від зупинки «ЗАЗ»;
- автобусний маршрут №26 - «Вул. Льотна – Яцево»;
- автобусний маршрут №36-с - «КСК – Дачі (Жавинка)».
Із транспортної мережі міста виведено маршрути №29 «ЗАЗ – Подусівка» та №39 «Олександрівка – вул. Старобілоуська».
Найважливіше нововведення – у Чернігові запускають новий автобусний маршрут №41 «Готель Україна – Хімволокно».
- Цей маршрут введено на прохання депутатів міської ради, після звернень місцевих жителів та громадськості», - повідомив заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.
Як повідомили в Управлінні транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку, маршрут почне працювати з 1 березня. Наразі його обслуговуватиме транспорт Чернігівського тролейбусного управління. Далі буде оголошений конкурс.
Одночасно скорочується маршрут автобусу №25 - «Вул. Захисників України – вул. Ціолковського».
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).
На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19
Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.
Діють компенсації за працевлаштування 10:07
У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн
На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56
Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55
На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.