Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 лютого, 10:06:21

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

26.02.2019   09:08Агенцiя

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 25 лютого до 8:00 26 лютого 2019 року.

МНС

МНС

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі у житловому секторі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.


Стан доріг:

На автодорогах області державного значення техніка та працівники від  ДП "Чернігівський облавтодор" та інших організацій не працювали, знаходилися у черговому режимі. Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.


Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

На 173 км автодороги  Київ-Суми о 16 год. 58 хв. 25 лютого  водій автомобіля "Renault Kangoo" не впорався з керуванням, з’їхав з дороги і здійснив зіткнення з придорожнім деревом. Внаслідок пригоди водій отримав травми голови та був госпіталізований до Срібнянської центральної районної лікарні.


Пожежі в житловому секторі – 3:

- в  с. Вересоч Куликівського  району  в господарстві по вул. Перемоги, 159 о 06 год. 41 хв. 25 лютого сталася пожежа житлового будинку (6х9 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено стіни та перекриття на площі 12 кв.м та майно. Причина пожежі встановлюється;

- в с. Павлівка Чернігівського  району в господарстві по вул. Зарічній, 5 о 10 год. 34 хв. 25 лютого сталася пожежа житлового будинку (6х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено покрівлю та перекриття на площі 7 кв. м. Причина пожежі - коротке замикання електромережі;

- в с. Носелівка  Борзнянського  району  в господарстві  по вул. Центральній, 20 о 21 год. 57 хв. 25 лютого сталася пожежа житлового будинку (5х7 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю. Причина пожежі встановлюється.


Радіаційний фон:

На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.


Прогноз погоди:

За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 25 лютого до 20 години 26 лютого очікується мінлива хмарність з проясненням, вдень місцями сніг з дощем, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північно-західний 7-12 м/с. Температура вночі від 3º морозу до 2º тепла, вдень від 1º морозу до 4º тепла.
По Чернігову температура вночі від 1º морозу до 1º тепла, вдень 2‒4º тепла.

Останні новини Чернігівщини

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф

СБУ повідомила про заочну підозру жителю Чернігівщини, який воює на боці рф 14:21

Служба безпеки зібрала доказову базу на ще одного зрадника, який добровільно перейшов на бік ворога та воює проти Сил оборони.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:58

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію техногенного характеру та 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 5 осіб та 3 особи постраждали.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Корюківському районі 10:21

5 лютого, близько 14:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що на автодорозі Чернігів-Мена-Сосниця-Гремʼяч сталась ДТП.

6 лютого: цей день в Україні і світі 08:46

День 1444 Російська агресія - Day 1444 Russian aggression