Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 02:10:55

Місцеві бюджети області детально вивчатиме Державна аудитслужба

26.02.2019   08:24Агенцiя

Відсьогодні та до 25 травня на Чернігівщині проводитиметься плановий фінансовий аудит скарбниць. Буде здійснено ревізії у більшості відомств ОДА: обласного бюджету у Департаменті фінансів, фінансово-господарської діяльності Управління капітального будівництва, Управління охорони здоров’я, Управління освіти і науки. Перевірятимуть й роботу обласної ради та комунального підприємства «Діловий центр».


Деталі співпраці з перевіряючими обговорили під час наради в облдержадміністрації за участі голови ОДА Олександра Мисника, першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука та голови Держаудитслужби України Лідії Гаврилової.

Чернігівщина стала третім регіоном, де проводитиметься комплексний аудит бюджетів усіх рівнів. Перевірка здійснюватиметься за результатами роботи 2016-2018 років.

— Наше завдання — не знайти якомога більше порушень, а допомогти виявити слабкі місця, щоб надалі не повторювати помилок. Ми з вами не по різні сторони барикади. Ми об’єднані спільною метою, — наголосила Лідія Гаврилова, — Особливо актуальним питання правильного розподілу та використання коштів стало в умовах децентралізації повноважень. Чернігівщина ж — серед лідерів зі створення ОТГ.

У свою чергу Олександр Мисник запевнив у зацікавленості ОДА в якісній та ефективній перевірці.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини