Чернігівська область: рятувальники визволили людину з колодязя
65-річний чоловік на полі сільгосппідприємства впав у стару криницю.
МНС
06 серпня о 14:20 у Носівському районі до служби цивільного захисту Територіального управління МНС надійшло повідомлення про те, що неподалік від с. Бекащина в полі місцевого сільгосппідприємства “Агропрогрес” за невідомих обставин впав у стару криницю й отримав тілесні ушкодження 65-річний чоловік.
До місця події оперативно прибув підрозділ МНС. Рятувальники спустилися у колодязь, обв’язали постраждалого мотузкою та витягли його на поверхню з 5-метрової глибин.
Чоловіка з травмами хребта, голови та гострим психозом доставлено у районну лікарню. Стан його здоров’я задовільний.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього» 12:29
27 березня у мейкерському просторі Peremoha Lab при Національному університеті «Чернігівська політехніка» відбувся медіа-день, під час якого студенти та студентки політехніки презентували результати освітнього проєкту «Професії майбутнього».
Виставка фотокартин «Доторки до душі» Ксенії Лучистої 12:26
25 березня в Мистецькій вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація виставки світлин на полотні «Доторки до душі» фотографки Ксенії Лучистої.
Власна справа у 21: історія молодого підприємця Едуарда Довбаха 12:23
Сучасна українська молодь дедалі частіше доводить: успіх не приходить випадково — його створюють наполегливістю, сміливістю та вірою у власні сили. Саме таку історію має 21-річний підприємець із Коропа Едуард Довбах, який, скориставшись державною підтримкою, зміг перетворити свою ідею на реальний бізнес.
Реабілітація, спорт, власна справа: які можливості доступні для ветеранів Корюківщини та Новгород-Сіверщини 12:03
Як ветерану відкрити бізнес, пройти реабілітацію або звернутися за необхідною медичною допомогою? Про ці та інші послуги, доступні для захисників Чернігівщини, говорили днями на зустрічі в Корюківській РВА.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:59
Носівські оперативники задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.