Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 00:34:19

Муніципальна варта: які нові напрямки діяльності можуть з'явитися найближчим часом

25.02.2019   10:03Агенцiя

Системним контролем за дотриманням правил благоустрою на території міста займається комунальне підприємство «Муніципальна варта». Також забезпечує охорону громадського порядку, протидіє стихійній торгівлі, працює над очищенням території міста від незаконно встановлених МАФів, гаражів та інших споруд.


22 лютого підприємство відвідав Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. Оглянув диспетчерський центр, міні-серверну, нещодавно відкритий спортзал. Після огляду поспілкувався з працівниками підприємства (всього у штаті 27 осіб) про подальші плани  та перспективи, зокрема, щодо максимальної взаємодії Муніципальної варти з місцевою поліцією.

На переконання Владислава Атрошенка, через декілька років у законодавстві відбудуться зміни, які розділять поліцію на кримінальну та правопорядку. Кримінальна поліція продовжить працювати у структурі Міністерства внутрішніх справ України. Органам місцевого самоврядування ж підпорядкують поліцію правопорядку, що підвищить її відповідальність перед місцевими громадами.

Щодо подальших перспектив розширення повноважень КП "Муніципальна варта", то міський голова запропонував вивчати досвід інших міст щодо роботи інспекторів-паркувальників:

- Будемо обраховувати та дивитися досвід інших міст у питанні паркувальників. А саме: скільки інспекторів, яка заробітна плата, загальна сума утримання, реальні результати на конкретних прикладах. Якщо цей досвід виявиться позитивним, будемо збільшувати штат підрозділу, додавши працівників для цього напрямку діяльності, - зазначив він.

Також, на думку Владислава Атрошенка, нагальною проблемою для міста є нелегальне працевлаштування, що має наслідком несплату податків у місцевий бюджет. Як з цим боротися - вивчити повноваження, юридичну базу та досвід інших міст у цьому питанні спільно з фінансовим управлінням міської ради - таким буде іще одне завдання, поставлене міським головою керівнику директору підприємства Віталію Хрустицькому.

 
Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус

Начальник управління охорони здоров'я Чернігова захворів на коронавірус 16:25

У начальника управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Владислава Кухаря виявили COVID-19. Цю інформацію він підтвердив особисто.

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19

У Чернігівській області зафіксовано +42 нових випадків захворювання COVID-19 15:48

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 12 серпня в області виявлено 42 нових випадків COVID-19.

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг

Проєкт EMERGENCY на Чернігівщині: від модернізованих приймальних відділень до нової якості медичних послуг 12:02

11 серпня за участі першого заступника голови Чернігівської ОДА Віталія Загайного, заступниці голови Чернігівської ОДА Наталії Романової та представників дев’яти опорних лікарень області відбулась селекторна нарада з питань реалізації проєкту EMERGENCY. У обговоренні також взяли участь представники підрядних організацій.

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою

Чергова спроба підкупити прикордонника закінчилася кримінальною справою 11:51

Чергова спроба втягнути персонал Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України до корупційних дій закінчилася порушенням кримінальної справи.

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони

Зупинкові павільйони – не сміттєві полігони 11:30

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області неодноразово підіймала питання стосовно недотримання жителями та гостями області закону про поводження з відходами на території дорожнього господарства.