Від погашення боргу до бюджету надійшло понад 3,5 мільйона гривень
В Управлінні погашення боргу ГУ ДФС у Чернігівській області повідомили, що впродовж січня поточного року 340 юридичних осіб, які допустили податковий борг на початок 2019 року, скоротили його в абсолютному значенні на загальну суму 4,3 млн гривень.
Повністю сплатили свою заборгованість перед державою 205 суб’єктів господарювання.
З початку року в рахунок погашення податкового боргу спрямовано до зведеного бюджету понад 3,5 млн грн, в тому числі до державного бюджету надійшло близько 1,8 млн гривень.
А саме, за рахунок виставлення інкасових доручень на рахунки підприємств боржників – понад 227 тис грн, надходження від платників, що перебувають у процедурі банкрутства – 1,7 млн грн, від відділів ДВС – близько 322 тис гривень.
Надходження коштів до зведеного бюджету за рахунок реалізації безхазяйного майна становлять майже 59 тис грн, у тому числі до державного бюджету – близько 19 тис грн, а до місцевих бюджетів – більше 40 тис гривень.
Сектор комунікацій ГУ ДФС у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.