Громада селища Седнів знову вирішила ініціювати добровільне об'єднання
Про це інформує Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування створений за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіон.

21 лютого в ході громадських обговорень мешканці Седніва підтримали ініціативу Михайла Шевчика, Седнівського селищного голови, щодо створення Седнівської ОТГ.
Напередодні Людмила Чабак, радник з децентралізації Чернігівського ЦРМС, провела консультацію щодо підготовки документів про ініціювання добровільного об'єднання. Разом із керівництвом Седнівської селищної ради вони провели роботу над помилками та врахували ризики, які стали на заваді створення ОТГ минулого разу.
Отже, згідно розпорядження Седнівської селищної ради ініційовано об' єднання наступних рад: Седнівської селищної ради, Великодирчинської сільської ради, Черниської сільської ради, Боромиківської та Макишинської сільських рад.
В ході громадських обговорень рішення прийнято. Далі справа за депутатами селищної ради та чекаємо відповідей запрошених громад.
Останні новини Чернігівщини
Менська та Носівська громади співпрацюватимуть у межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» 17:47
24 березня, в межах четвертої хвилі національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади» Менську ТГ відвідала делегація з Носівської громади.
Обласна дитяча лікарня отримала допомогу від спортивного клубу «X-Line» 17:36
Днями матеріально-технічна база Чернігівської обласної дитячої лікарні поповнилася важливим обладнанням завдяки благодійному збору, який організували вихованці та команда спортивного клубу «X-Line».
Ветерани та ветеранки Чернігівщини обиратимуть представника від області у Раду ветеранів 15:21
27 березня відбудеться засідання регіональних зборів, на яких буде обрано представника від Чернігівської області до складу Ради ветеранів війни за незалежність України при Міністерстві у справах ветеранів України.
На Ніжинщині поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 17:03
Оперативники відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний мешканець одного із сіл Ніжинського району. Зловмисника затримали, йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Поліцейські Корюківщини скерували до суду справу посадовиці, що обвнувачується у службовій недбалості на закупівлі укриттів 16:31
Слідчі Корюківського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Корюківської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно посадовиці виконавчої влади за неналежне виконання службових обов’язків, що призвело до завдання збитків у понад 700 тисяч гривень.