Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 лютого, 02:54:06

У Чернігові судитимуть неповнолітнього, підозрюваного у вчиненні крадіжок

20.02.2019   07:53Агенцiя

Чернігівською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно неповнолітньої особи, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 та ч. 3 ст. 185 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 13.11.2018, у вечірній час, обвинувачений, перебуваючи в одному з будинків по  вул. Староніжинській в с. Підгірне, Чернігівського району, діючи умисно, з корисливих мотивів та з метою особистого збагачення, шляхом вільного доступу, таємно викрав мобільний телефон, вартістю 150 грн. 00 коп., туалетну воду, вартістю 379 грн. 00 коп. та інше майно, спричинивши шкоду потерпілому на загальну суму 649 грн. 00 коп.
   
Продовжуючи свою злочинну діяльність, неповнолітній 13.11.2018, близько «20» год. «00» хв., діючи повторно, з метою особистого збагачення, зайшов через незачинену хвіртку на територію домогосподарства по вул. Староніжинській в с. Підгірне, Чернігівського району, Чернігівської області, після чого шляхом зриву навісного замка на вхідних дверях проник до жилого будинку, розташованому на території вказаного домогосподарства, звідки таємно викрав велосипед, вартістю 1693 грн. 20 коп., мобільний телефон, вартістю 161 грн. 82 коп., та інше майно на загальну суму 2074 грн. 56 коп., що належало потерпілому.


Довідково: за вчинення вказаних кримінальних правопорушень з урахуванням віку обвинуваченого КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі до 6 років



Чернігівська місцева прокуратура

Останні новини Чернігівщини

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії

В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50

9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби

У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47

На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації

Надзвичайні події в області за останню добу 11:43

Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.

У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42

У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.

10 лютого: цей день в Україні і світі

10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48

День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини