Укрпошта продовжує оновлювати відділення зв’язку на Чернігівщині
Одразу 4 оновлених поштових відділення відкрила чернігівська Укрпошта протягом місяця.

У поштових відділеннях Чернігова (ВПЗ-3 та ВПЗ-7), Прилук (ВПЗ-1) та Бахмача (ЦВПЗ 16500) проведено загальні ремонти приміщень, встановлено нові меблі, які відповідають операційним завданням приміщень, робочі вікна оснащено новою технікою. Встановлено термопринтери і POS-термінали, які дають можливість значно скоротити час обслуговування клієнтів та, відповідно, зменшити черги у відділеннях.
При цьому чернігівське ВПЗ-3 змінило локацію, розташувавшись у більш зручному для клієнтів місці та збільшивши площу з 6 кв.м. на 37 кв.м. З першого березня це відділення працюватиме за подовженим робочим графіком (до 20.00) та без обідньої перерви. Подовження графіків роботи забезпечить клієнтам максимальну зручність та доступність в отриманні послуг. Наразі на Чернігівщині 41 відділення поштового зв’язку працює за подовженим графіком.
Придбати меблі для оновлених відділень допомогли обласні газети Чернігівщини: «ГАРТ», «ВІСНИК Ч», «ВЕСТЬ».
Довідково: оновлені відділення знаходяться за адресами:
ВПЗ 14003, м.Чернігів, вул.Красносільського, 59
ВПЗ 14007, м.Чернігів, просп.Миру, 257
ЦВПЗ 16500, м.Бахмач, вул.Героїв Крут, 7А
ВПЗ 17501, м.Прилуки, пл.Привокзальна,2
Прес-служба ПАТ "Укрпошта"
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.