Вогнеборці чотири рази залучались до ліквідації пожеж
15 лютого о 01:37 у м. Чернігові до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "Opel Vivaro", що знаходився на стоянці біля будинку № 20 по вулиці Г. Полуботка.
Оперативно за викликом на місце події прибув пожежно-рятувальний підрозділ міста. За допомогою пінного ствола вогнеборці пожежу о 01:49 локалізували, а о 01:58 остаточно ліквідували. Ймовірно, причиною виникнення пожежі послужив підпал. По даному факту проводиться розслідування правоохоронним органами.
Того ж дня о 02:20 надійшло повідомлення про пожежу у м. Чернігові приватного гаражу по 2-му провулку Рахматуліна, 11, в якому знаходився автомобіль "Hyundai Tucson". Пожежу помітив господар, який і викликав вогнеборців та власними силами встиг вигнати автомобіль з небезпечної зони.
На місці події працювали рятувальників 1-ої Державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС України у Чернігівській області. Вогнеборці о 02:40 локалізували, а о 02:59 остаточно ліквідували загоряння та не допустили розповсюдження вогню на розташований поруч житловий будинок. Внаслідок пожежі вогнем пошкоджено облицювання стін та стелі будівлі, майно господарів. Причина виникнення пожежі - коротке замикання електромережі.
Загалом до ліквідації вищезазначених пожеж від підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області залучалося 8 чоловік особового складу та 2 одиниці спеціальної техніки.
УДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).